Trochę historii ...

W czasie odbytej we wrześniu 1892 roku wycieczki do Garbowa upoważ­niono Ludomira Kiesewettera do rozpoczęcia starań u władz o zalegalizowanie klubu cyklistów i uzyskanie zezwolenia na otwarcie cyklodromu.

Około 30 cyklistów nie mogąc się doczekać własnego klubu wstąpiło do WTC.

Kalendarz imprez 2014

Wyniki

VIII Otwarte Mistrzostwa LTC w Jeździe Indywidualnej na Czas - Dys - 17.09.2011

KATEGORIA KOBIETY OPEN

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Czas
1 Urbaś Kinga Stal Grudziąc 00:16:28.00
2 Makarewicz Katarzyna Elpis 00:18:44.00

KATEGORIA 0 (do 29 lat)

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Czas
1 Karpiński Wojciech Lublin 00:14:11.00
2 Gutek Mikołaj Elpis Lublin 00:14:23.00
3 Gutek Piotr Elpis Lublin 00:15:13.00
4 Rukasz Maciej Elpis Lublin 00:15:23.00
5 Feledyn Michał Erkado Racing Team Kraśnik 00:15:29.00
6 Wierdak Bartosz Lublin 00:15:53.00
7 Skibko Tomasz UKS Wygoda Białystok 00:15:54.00
8 Brygoła Sebastian Lublin 00:15:59.00
9 Kaczmarski Karol Lublin 00:16:03.00
10 Janek Konrad Elpis Lublin 00:16:11.00
11 Zalewski Łukasz Elpis Lublin 00:16:30.00
12 Maciec Patryk Elpis Lublin 00:16:32.00
13 Falkowski Damian Lublin 00:16:52.00
14 Węgorski Bartek Elpis Lublin 00:16:57.00
15 Podstawka Michał Natalin k.Lublina 00:17:12.00
16 Wilk Maciej Erkado Racing Team Kraśnik 00:17:25.00
17 Rutka Paweł Lublin 00:17:42.00
18 Janiszewski Iwo Elpis Lublin 00:18:43.00

KATEGORIA I (30-39 lat)

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Czas
1 Szaduro Paweł Stargard Gd. 00:13:48.00
2 Tomasiak Grzegorz May Day 00:14:11.00
3 Szlęzak Michał Konstancin 00:14:18.00
4 Mrozek Andrzej May Day Lublin 00:14:21.00
5 Procajło Marek May Day Lublin 00:14:25.00
6 Potręć Emil May Day Lublin 00:14:57.00
7 Banaszek Maciej May Day 00:15:19.00
8 Makarewicz Jarosław May Day 00:16:00.00
9 Kimak Artur BSK Biłgoraj 00:16:03.00
10 Stuj Michał Kraśnik 00:16:48.00
11 Dziedzic Marcin Krasnystaw 00:18:01.00
12 Baran Grzegorz Erkado Racing Team Kraśnik 00:19:05.00
13 Krocz Grzegorz Lublin 00:19:37.00

KATEGORIA II (40-49 lat)

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Czas
1 Chmielewski Piotr Lublin 00:13:46.00
2 Krawczyk Robert May Day Lublin 00:14:34.00
3 Gutek Piotr May Day Lublin 00:15:06.00
4 Łętowski Jerzy Lechia Gdańsk 00:15:25.00
5 Miszczuk Andrzej May Day Lublin 00:15:40.00
6 Karpiński Mirosław Natlin k.Lublina 00:15:54.00
7 Ścibura Grzegorz Lublin 00:16:22.00
8 Cichorz Dariusz May Day Lublin 00:16:24.00
9 Kozak Andrzej Nowy Krępiec 00:16:50.00
10 Kosacki Robert Lublin 00:17:01.00
11 Antosiewicz Jerzy Erkado Racing Team Kraśnik 00:17:44.00
12 Moszyński Robert LTC 00:17:54.00

KATEGORIA III (50-59 lat)

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Czas
1 Scierka Ryszard Erkado Racing Team Kraśnik 00:14:52.00
2 Pyzikowski Cezary LKK Lublin 00:15:03.00
3 Nieleszczuk Sławomir Mostostal Puławy 00:15:37.00
4 Koza Stanisław BSK Biłgoraj 00:16:02.00
5 Gula Janusz LTC Lublin 00:16:26.00
6 Mitura Jerzy LTC Lublin 00:16:47.00
7 Kupis Grzegorz Lublin 00:16:54.00
8 Kędzierski Jarosław LTC Lublin 00:17:19.00
9 Gruca Krzysztof May Day Lublin 00:17:22.00
10 Merecki Jarosław Rzym 00:17:32.00
11 Stachyra Waldemar May Day Lublin 00:18:00.00
12 Kostrubiec Wiesław Lublin 00:18:26.00
13 Mikulski Włodzimierz Lublin 00:18:29.00
14 Kochalski Wiesław Lubartów 00:19:04.00
15 Szklany Dariusz LTC Lublin 00:19:05.00
16 Litwinek Jan RTC Ryki 00:19:24.00
17 Borek Kazimierz Skarżysko dyskwalifikacja

KATEGORIA IV (60 do 69 lat)

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Czas
1 Matys Jacek Lublin 00:16:10.00
2 Janiak Bogusław LKKG Lublin 00:16:43.00
3 Włodarczyk Mirosław Lubartów 00:16:49.00
4 Dąbrowski Jerzy Chełm 00:17:10.00
5 Jastrzębski Janusz Masters Giżycko 00:17:28.00
6 Szpilczyński Witold LTC Lublin 00:17:42.00
7 Walasek Stanisław BTC Busko Zdrój 00:18:30.00
8 Wszoła Janusz Biłgorajskie Stowarzyszenie Kolarzy 00:18:53.00
9 Piskorek Andrzej - 00:19:16.00
10 Opaliński Roman LTC Lublin 00:20:19.00
11 Arent Stanisław - 00:20:22.00

KATEGORIA V (powyżej 70 lat)

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Czas
1 Chruściel Witold MKS Lewart Lubartów 00:20:09.00
2 Smolarz Ryszard LTC Lublin 00:20:35.00
3 Witeska Jerzy LTC Lublin 00:22:10.00
4 Kwiatoń Stanisław LTC Lublin - Warszawa 00:23:21.00

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom VIII "czasówki" LTC za udział i zapraszamy na nasze imprezy w przyszłym sezonie.